هدیه ویژه روز زن و مادر 

  • محصولات منتخب هدیه روز مادر و زن
  • از معتبر ترین گالری های طلا و جواهر
  • تخفیف ویژه تکرار نشدنی

هدیه ویژه روز زن و مادر 

موتور جستجوی طلا و جواهر زیواز

اولین و بزرگترین متا جستجوی آنلاین طلا و جواهر در ایران

500

محصول منتخب

60

طراح طلا و جواهر

20

تامین کننده آنلاین

موتور جستجوی طلا و جواهر زیواز

اولین و بزرگترین موتور جستجوی آنلاین طلا و جواهر در ایران

500

محصول منتخب

20

تامین کننده آنلاین

همراهان ما

تامین کنندگان برتر زیواز

برای مشاهده تمامی تامین کننده های زیواز به همراه توضیحات تکمیلی هر تامین کننده به صفحه ویژه تامین کنندگان زیواز مراجعه کنید

تمام محصولات

ویژه روز مادر

روز مادر و هدیه ای از طلا و به سبک جواهر

در ایران برای گرامی شمردن جایگاه با ارزش مادر و قدر دانی از این مقام رفیع روز ولادت حضرت صدیقه ی کبری فاطمه ی زهرا (س) را به عنوان یک نماد معنوی “روز مادر” نام گذاری کرده اند.

روز مادر و روز زن در سال 1400 چه تاریخی دارد

روز مادر در ایران ۲۰ جمادی‌الثانی زادروز تولد دختر پیامبر اکرم فاطمه زهرا (س) است. و به علت قمری بودن تاریخ تولد حضرت فاطمه زهرا (س ) تاریخ هجری شمسی ثابتی ندارد و هر ساله این روز در تقویم شمسی  در حال تغییر است.

روز مادر در سال 1400 برابر است با روز یکشنبه سوم بهمن ماه و به عبارتی 3/11/1400 روز زن و مادر در سال 1400 در ایران به تاریخ شمسی میباشد.

روز جهانی زن در همه جهان در یک روز 8 مارس تجلیل میشود ولی روز مادر را اکثر کشورها در ماه می تجلیل میکنند. روز مادر و روز زن در ایران یکی هستند و هر دو در یک روز برگزار و قدردانی میشود.

مادر واژه ای است به وسعت تمام هستی. عزیزترین فرد در زندگی هر انسان که تا آخر عمر فراموشش نخواهد کرد. به پاس قدردانی از همه تلاش‌های مادران ایرانی روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) روز مادر نامگذاری شده است. اما تاریخ روز مادر ۱۴۰۰ روز یکشنبه سوم بهمن ماه میباشد.

تاریخ روز مادر ۱۴۰۰ | روز مادر ۱۴۰۰ چند شنبه است؟

تاریخ روز مادر ۱۴۰۰، تاریخ دقیق روز مادر ۱۴۰۰، روز مادر ۱۴۰۰ چند شنبه است؟ تاریخ روز مادر ۱۴۰۰ کی است؟ تاریخ روز مادر سال ۱۴۰۰ به میلادی و قمری. تاریخ روز مادر ۱۴۰۰ برابر است با یکشنبه ۳ بهمن ماه.

روز مادر که به روز زن نیز مشهور است روزی برای گرامیداشت وجود مادر، زن و همسر است. این روز به تمامی زنان ایران زمین مبارک باد.

منبع: شورای مركز تقويم مؤسسة ژئوفيزيك دانشگاه تهران

در برخی از کشورهای غربی (از جمله انگلستان) دومین یکشنبه ماه مه هر سال، روز مادر نام می‌گیرد. این ایده توسط جولیا واردهو به آمریکا برده شد و اولین روز ماه ژوئن به عنوان روز مادر تعیین گردید. در سال ۱۹۲۴ کنگره آمریکا دومین روز ماه مه را به عنوان روز مادر تعیین کرد. در ژاپن، زادروز همسر وقت امپراتور به عنوان روز مادر گرامی شمرده می‌شود. در ایران پیش از انقلاب ۱۳۵۷ روز ۲۵ آذر به نام روز مادر نام‌گذاری شده بود.

راهنمای خرید هدیه روز مادر

خانم ها خیلی راحت می توانند تفاوت هدیه ای که با عشق و وسواس انتخاب شده را با کادویی که از سر رفع تکلیف مهیاشده است تشخیص دهند. کادو و هدیه روز مادر برای قدردانی و قدرشناسی از مقام یک مادر یا یک همسر و هر زنی در مقام عاطفه میباشد.

یک هدیه ساده از صنایع دستی تا کادویی از جنس طلا و جواهر میتواند در صورت داشتن احساس به یک اندازه یک شوق یک زن را نمایان کند.

گالری زیواز برای خرید هدیه و کادوی روز زن و روز مادر در سال های گذشته مرجع انتخاب و تصمیم گیری برای آقایان بوده است.

انتخاب طلا و جواهر برای آقایان بدون حضور همسر و مادرشان همواره امر دشواری بوده است و در متا سرچ تخصصی طلا و جواهر زیواز این موضوع همیشه مورد توجه بوده است و پلتفرم آنلاین زیواز طوری طراحی شده است تا جستجو و انتخاب و در نهایت تصمیم گیری برای خرید طلا و جواهر برای آقایان سهل و آسان شود و امکان مقایسه محصولات پر فروشی مانند آویز ، گردنبند ، دستبند ، گوشواره و ست و نیم ست های طلا و جواهر از تامین کنندگان مطرحی مانند ساعت چی ، سنجاق ، جواهریان ، مظفریان و گوهربین در یک پلتفرم برای کلیه خریداران طلا و جواهر برای مناسبت هایی مانند روز زن و روز مادر به عنوان هدیه و کادو فراهم بوده است.

در فرهنگ ما فخرفروشی موضوعی نسبتا شایع است لذا خرید طلا و جواهرات و کلیه زیورآلات همواره مورد توجه مخاطبان بوده است ولی در کل ارزش معنوی یک هدیه مخصوصا برای روز مادر و روز زن نسبت به ارزش مادی آن ارجهیت بالایی دارد. در یک محیط فروشگاه اینترنتی فراهم نموده است.

اگر قصد دارید به مناسبت روز مادر هدیه‌ای ارزشمند خریداری کنید مطمئنا یکی از بهترین انتخاب‌ها خرید طلا و جواهر از برند هایی مانند کارتیه یا همان کارتیر (Cartier) ، ونکلیف (Vancleef)، لویی ویتون (Louis Vuitton) ، امگا (Omega) و بولگاری (Bulvgari) و فرد (Fred) میباشد.

برای تکریم روز مادر و روز زن  کافیست تا با یک جستجوی ساده در میان گالری‌های آنلاین طلا تصمیمتان را برای خرید یک هدیه مناسب در میان زیورآلات طلا قطعی کنید و میتوانید در زیواز به عنوان نخستین متا سرچ تخصصی طلا و جواهر به تمامی گالری های معتبر انلاین در یک پلتفرم دسترسی داشته باشید و به طور مستقیم از آنان خرید هدیه روز مادر را تحویل بگیرید.

یکی از گزینه‌هایی که همیشه و در همه مناسبت‌ها کاربرد دارند سنگ‌های ماه تولد هستند. زیورآلاتی که با سنگ‌های ماه تولد طراحی و تزئین شده‌اند، گزینه‌ای مناسب، خاص و منحصربه‌فرد برای هدیه دادن به بانوان هستند. شاید تصور کنید خرید سنگ ماه تولد و نیم‌ ست و ست که با این سنگ‌ها طراحی‌شده تنها برای مناسبت هایی مانند تولد کاربرد دارد اما این‌طور نیست شما می‌توانید با انتخاب زیورآلاتی که با سنگ مخصوص ماه تولد مادر یا همسرتان طراحی‌شده هدیه خود را در این مناسبت سفارشی‌تر کنید.

در فروشگاه آنلاین طلا و جواهر زیواز محصولات متنوعی از جمله نیم ست طلا، گردنبند، گوشواره و حلقه با سنگ‌های مختلفی مانند آماتیس، توپاز، یاقوت و فیروزه موجود است. ابتدا با یک جستجو ساده سنگ ماه تولد شخص موردنظرتان را پیدا کرده و بعد با توجه به بودجه خود برای خرید یک مورد اقدام کنید.

پلاک‌های اسامی یکی دیگر از انتخاب‌های متداول در خرید هدیه روز مادر یا کادوی روز زن هستند. بعضی‌ها ترجیحشان خرید پلاکی است که با کلمه مادر طراحی‌شده باشد و بعضی دیگر پیش از رسیدن تاریخ روز مادر به فکر سفارش پلاک طلا با طراحی اختصاصی نام مادرانشان یا همسرشان می‌افتند.

اگر قصد دارید به مناسبت روز مادر هدیه‌ای ارزشمند خریداری کنید مطمئنا یکی از بهترین انتخاب‌ها خرید طلا و جواهر از برند هایی مانند کارتیه یا همان کارتیر (Cartier) ، ونکلیف (Vancleef)، لویی ویتون (Louis Vuitton) ، امگا (Omega) و بولگاری (Bulvgari) و فرد (Fred) میباشد.

برای تکریم روز مادر و روز زن  کافیست تا با یک جستجوی ساده در میان گالری‌های آنلاین طلا تصمیمتان را برای خرید یک هدیه مناسب در میان زیورآلات طلا قطعی کنید و میتوانید در زیواز به عنوان نخستین متا سرچ تخصصی طلا و جواهر به تمامی گالری های معتبر انلاین در یک پلتفرم دسترسی داشته باشید و به طور مستقیم از آنان خرید هدیه روز مادر را تحویل بگیرید.

قیمت هدیه طلا و کادو جواهر برای روز مادر و روز زن

بر خلاف آنچه از روی اسم طلا و جواهر برداشت میشود در اکثر اوقات کادوی طلا و جواهر به عنوان یک هدیه برای روز زن و روز مادر از قیمت مناسب تری نسبت به تهیه سایر اقلام کادو ها برخوردار است. در واقع در بسیاری مواقع انتخاب طلا میتواند از نظر اقتصادی به صرفه تر از خرید کادوهایی مانند لوازم خانه یا برخی از لباس های برند باشد. البته این موضوع در خصوص جواهرات صادق نمیباشد زیرا قیمت جواهر بر اساس قیمت دلار ازش گذاری میشود و با شرایط ارزی کشور در حال حاضر میتواند میتواند جواهر جزو هدیه های گران قیمتی باشد. البته در صورتیکه از نگین های اتمی و یا غیر اصل در ساخت جواهر استفاده شود شامل این موضوع نمیباشد.

طرح های کنونی طلا که روی زیورآلاتی مانند گردنبند ، گردنی ، آویز ، دستبند ، گوشواره و ست و نیم ست های طلا مورد استفاده برای ساخت قرار میگیرد باعث شده است تا محصول طلا در عین زیبائی و چشم گیری از وزن و گرماژ محدودی نسبت به طرح های سنوات و دهه های گذشته برخوردار باشد.

طراحی طلا و جواهر در سال های اخیر مورد توجه هنرمندان بسیاری قرار گرفته است و طراحان طلا و جواهر ایرانی توانسته اند مقام های ممتازی در جشنواره های بین المللی به خود اختصاص دهند و حمایت گالری طلا و جواهر زیواز همواره از طراحان طلا و جواهر مورد تاکید بوده است.

طراحی های برتر و پر فروش طلا و جواهر در پلتفرم زیواز برای هدیه و کادوی روز مادر و روز زن در دسترس مشتریان قرار گرفته است و به صورت لحظه ای به روز رسانی میگردد.

برای خرید آنلاین طلا و جواهر به نوع قیمت گذاری محصولات توجه فرمائید و به میزان مالیات بر ارزش افزوده که روی محصولات اعمال میشود آگاهی لازم را داشته باشید.

پیشنهاد های جذاب برای هدیه روز مادر

خرید هدیه آداب و رسومی دارد. روز زن و روز مادر هم از مناسبت های مهمی است که باید در انتخاب آم دقت لازم را داشت مخصوصا زمانی که خریدار آن غالبا آقایان و یا فرزندان میباشد. انتخاب هدیه و کادو برای روز مادر و روز زن مانند یلدا میتواند چالش های خود را داشته باشد.

همانطور که قبلا اشاره شد خرید طلا با توجه به طرح های موجود در بازار طلا و جواهر میتواند گزینه مناسبی باشد و بر اساس هر بودجه ای میتوان گزینه ای از زیورآلات را انتخاب نمود. گزینه های زیر میتواند پیشنهادی خوبی برای خرید هدیه روز مادر یا روز زن باشد.

بسیاری از محصولت پر فروش طلا و جواهر به مناسبت یلدا مانند زنجیر و گردنبند های کارتیر یا همان کارتیه در روز مادر یا روز زن میتواند گزینه های مطلوبی برای هدیه و کادوی روز مادر در نظر گرفته شود.

خرید گردنبند روز مادر 

گردنبند به زیر دسته های متنوعی تقسیم میشود که میتوان به گردنبند های با زنجیر ، چوکر ، آویز و گردنی و پلاک ها طلا و انواع زنجیر اشاره نمود. گردنبند از اقسام پر فروش طلا و جواهرات میباشد. استفاده از سنگ های فیروزه و عقیق در طراحی گردنبند های زنانه امروز مورد استقبال قرار گرفته است و استفاده از فیروزه ، عقیق و یاقوت میتواند باعث جلوه بیشتر زیورآلات شود.

خرید دستبند روز مادردستنبند طلا

دستبند های طلا دارای انواع مختلفی است که میتوان به دستبند های النگویی ، دستبند بافت ، دستبند زنجیری ، دستبند بافت ، دستبند چرم و دستبند سنگ اشاره نمود. دستبند های چرم در سال های اخیر مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته است. استقبال از دستبندهای چرم به دلیل به صرفه بودن آن میباشد و در عین حال دارای زیبایی میباشد. البته رنگ چرم برای بانوان بایستی مورد توجه قرار گیرد. تمیمه نیز در سال های اخیر فروش خوبی داشته است. اصالت تمیمه یک زیورآلات عربی میباشد و در حال حاضر میتوان با لباس و فشن آنرا استفاده نمود.

خرید گوشواره

گوشواره ها بر اساس قفل آنها به سه نوع میخی ، آویزی و حلقه ای و بخیه ای تقسیم میشود. گوشواره ها بیشتر با نوع دستبند و آویز ست میشوند و برخی اوقات نیز با انگشتر نیز ست میشوند. گوشواره برای خانم ها همواره مورد توجه بوده  است ولی انتخاب گوشواره طلا  بسیار سلیقه ای میباشد و توصیه میشود خرید گوشواره طلا جز گزینه های آخر انتخاب باشد.

خرید انگشتر روز مادر

خرید انگشتر گزینه اول برای هدیه روز زن و روز مادر میباشد و همواره مورد توجه خانم ها و بانوان بوده است. خرید انگشتر دارای برلیان و الماس که نوعی جواهر محسوب میشود انتخاب ایده آل برای خانم ها است و بعد از آن انگشتر زنانه با سنگ هایی از فیروزه و انواع عقیق ، یاقوت و سنگ های قیمتی مورد استقبال خریدارن برای روز مادر بوده است. در گالری طلا و جواهر زیواز امکان دسترسی به طرح های پر فروش انواع انگشتر برای روز مادر و روز زن از برند های معتبر برای خریدارن مهیا میباشد.

سکه های رسمی و پارسیان برای هدیه روز مادر

خرید سکه های تمام ، نیم و ربع بهار آزادی یا طرح امام از دیرباز جزو انتخاب های اصلی برای هدیه و کادوی روز مادر میباشد.

سکه های پارسیان میتواند بر اساس هر بودجه ای یک پیشنهاد خوب برای هدیه روز مادر یا روز زن باشد.

اگر می‌خواهید در این تاریخ برای همسر خود کادو مناسبی تهیه کنید، می‌توانید علاوه بر انتخاب یکی از موارد بالا به سراغ طلاهایی با نماد عشق و دوست داشتن بروید. خرید یک انگشتر با نگین یاقوت قرمز که نماد عشق و دوست داشتن است گزینه خوبی است. علاوه بر این خرید طلاهایی که یک قلب کوچک در طراحی‌شان به کار رفته هم گزینه مناسبی به عنوان کادو روز زن هستند. همچنین شما می‌توانید متناسب با سلیقه همسرتان طلا بخرید و با حکاکی یک بیت شعر و یا نام او بر روی طلا هدیه خود را سفارشی و خاص کنید.

یکی از اصول مهم هدیه دادن همان بسته بندی هدیه است. زمانی که ما هدیه ای می گیریم اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند نوع بسته بندی آن می باشد، که اگر با سلیقه انتخاب نشود توجه چندانی را به خود جلب نمی کند.

از دلایل اهمیت نحوه ی بسته بندی کادو برای زنان، به خاطر این است که این کار نشان دهنده ی زمانی است که شما برای آن شخص گذاشته اید.و این پیام را به فرد منتقل می کنید که او برای شما فردی مهم و قابل احترام می باشد و با این کار ساده ارزش معنوی هدیه خود را چند برابر می کنید.

در این کار خلاق باشید و درون جعبه ی کادو از گل های طبیعی خوشبو و معطر مثل، گل رز یا نرگس استفاده کنید. متاسفانه برخی از جعبه و بسته بندی های طلا و جواهر از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و همان سبک قدیمی زایج در بازار در خیلی از برند ها دیده میشود که میتواند متناسب با ارزش طلا و جواهر خریداری شده به عنوان یک کادو یا هدیه نباشد.

اگر قصد دارید هدیه ای برای نامزدتان به مناسبت روز زن خریداری کنید، بهتر از طلا و جواهرات برای این منظور استفاده کنید، زیرا کادو ای که به مناسبت اولین سال روز زن به نامزدتان هدیه می دهید برای همیشه در خاطر او می ماند و هرگز آن را فراموش نمی کند.

که برای این منظور می توانید از دستبند طلا زنانه، زنجیر ساعت طلا، گردنبند طلا که اسم خودتان و همسرتان روی آن حک شده و یا انواع انگشتر و حلقه طلا زنانه و همچنین انتخاب ست و نیم ست های طلا و جواهر میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. هیچوقت از اسم ست یا نیم ست طلا و جواهر به دلیل قیمت آن نهراسید زیرا کافی است بسته به نوع سنگ و ترکیت آن با چرم یا سنگ قیمت آن به اندازه بودجه اقتصادی شما تعدیل یابد.

نکته های خرید کادو روز زن

پیش از خرید هدیه روز مادر یا کادوی روز زن به این نکته توجه داشته باشید که قرار نیست برای خودتان هدیه بخرید؛ پس نباید سلیقه شخصی خود را برای خرید در نظر بگیرد. بلکه برعکس، باید سلیقه، شخصیت و علاقه‌مندی‌های مادر یا همسر خود را کشف کنید.

سلیقه برخی از خانم ها بسیار کلاسیک است و لزوما انتخاب کار کلاسیک ارتباطی با سنتی بودن شخص ندارد و خود یک طیف پرطرفدار میباشد.

سلیق های کلاسیک توجه ویژه ای به عنصر ساده گی و ساده بودن یک هدیه دارند و البته سادگی خود هنر بالایی است که میتوان نمونه های موفق طرح و اجرای سادگی را در طلا و جواهر در برند هایی مانند کارتیه ، ونکلیف و تیفانی مشاهده نمود.

برخی از بانوان نیز ذائقه ای  مدرن و امروزی دارند و دوست دارند کادوهای جدید و جذاب دریافت کنند. لازم است حتما به شخصیت زنی که قرار است برایش کادو بخرید اشراف داشته باشید و زمانیکه شناخت صحیحی از همسر ، زن و  مادر خود داشته باشید، می‌توانید مناسب‌ترین و بهترین هدیه روز مادر برای او تهیه نمائید.

برای هدیه روز مادر خرید اینترنتی یکی از موثر ترین روش هاست و لزوما این روش آسان نیست و شاید خرید آنلاین از خرید حضوری دشوار تر و سخت تر باشد. راحت ترین خرید طلا و جواهر رفتن به یک پاساژ و مغازه است تا همان فروشندگان مغازه برای شما با تبحری که دارند تصمیم گیری نمایند و متوجه نشوید که چرا این محصول را خریداری نموده اید. خرید آنلاین طلا و جواهر مطمئنا دشواری بیشتری دارد زیرا باید زمان بیشتری صرف آن نمائید و خوشبختانه، فناوری‌ این امکان را برای ما مهیا کرده تا در خانه، محل کار یا حین مسافرت، بسیار راحت بتوانیم با گوشی‌های موبایل خود، وسایل و هدایای موردنظرمان را خریداری کنیم ولی نکته مهم نحوه صحیح پروسه انتخاب و خرید نهایی میباشد و پلتفرم زیواز به عنوان اولین موتور جستجوی آنلاین طلا و جواهر در جایگاه یک فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر نقش تخصصی خود را برای مخاطبین ایفا میکند و در زیواز میتوانید مراحل جستجو ، ارزیابی و انتخاب تمامی زیورآلات را به بهترین نحو تجربه نمائید.

 

وب‌سایت، کانال تلگرامی و پیج‌های اینستاگرامی بسیار زیادی به عنوان فروشگاه آنلاین فعالیت می‌کنند که می‌توانید با یک سرچ ساده به نتیجه دلخواه برسید و مستلزم سپری کردن زمان بسیاری در پیج ها و وب سایت های گوناگون است و به همین دلیل زیواز شرایطی را مهیا نموده است تا با جستجو در یک پلتفرم آنلاین به تمامی فروشگاه های آنلاین معتبر دارای جواز رسمی از اتحادیه های طلا و جواهر سراسر کشور دسترسی داشته باشید.

مادر ارزشمندترین سرمایه‌ای است که در زندگی داریم. هیچ‌چیزی نمی‌تواند محبت‌های بی‌دریغ مادر برای فرزندانش را جبران کند. اما گاهی می‌توان با خرید هدیه به بهانه‌های مختلف، گوشه‌ای از فداکاری‌های این فرشته‌های دوست‌داشتنی را جبران نمود.

زیورآلات طلا و نقره به صورت کلی و بطور مثال گردنبند همیشه برای مادرها یک هدیه درجه یک محسوب می‌شده است. زنجیر طلای بافت خیلی مناسب است و به نظرم می‌تواند یکی از آن هدایای ساده و شیک برای مادرها باشد. این نوع زنجیر، ساده ولی ضخیم است که هم با لباس‌های اسپرت و هم مجلسی کاربرد دارد.

فروشگاه آنلاین طلا و جواهر زیواز

پلتفرم زیواز صرفا با تامین کنندگان دارای جواز از اتحادیه های طلا و جواهر فعالیت و همکاری مینماید و محصولات پر فروش آنها را در دسته بندی های استاندارد زیورآلات در یک محیط فروشگاه اینترنتی فراهم نموده است.