زیواز
اولین متا جستجو آنلاین
طلا و جواهر

تنوع بالای برند های توالید کننده و عرضه کنننده طلا و جواهر مانند ساعت چی ، سنجاق ، گوهر بین و کیا گالری و همچنین مدل های پر طرفداری مانند کارتیر  ، هرمس ، بولگاری میتواند انتخاب را برای مشتری دشوار نماید. موتور جستجوی آنلاین طلا و جواهر زیواز جایی است که مشتریان میتوانند تمامی برند های معروف و محصولات ممتاز را در یک پلتفرم مشاهده نمایند و آنان را از نظر قیمت با یکدیگر مقایسه نمایند و در نهایت خرید و ارسال امنی را تجربه نمایند.

گالری آنلاین طلا و جواهر زیواز با مجوز از اتحادیه طلا و جواهر برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه جزئیات قیمت مانند میزان کارمزد ساخت و همچنین میزان سود مغازه دار و واحد صنفی و همچنین میزان مالیات ارزش افزوده نموده است. تمامی قیمت ها بر اساس نرخ لحظه ای طلا و دلار به روزرسانی میگردد و مشتری میتواند جزئیات قیمت را مشاهده نماید.

ارائه جزئیات قیمت مانند درصد ساخت و میزان سود مغازه دار و میزاان مالیات در راستای احترام به حقوق مصرف کننده در متا جستجوی  زیواز قابل مشاهده میباشد.

در وب سایت زیواز میتوانید خرید آنلاین طلا و جواهر را از میان تامین کنندگان مطرح این حوزه مانند گالری شیدا مجد ، گوهربین ، مظفریان ، شیشه بران ، هور ، پرسته ، تریص ، در و گوهر ، کاکامی ، طلای آرون ، الی گالری ، کیمیا و سایرین را تجربه نمائید و به تمامی این برند ها در صورت صلاحیت حضور در زیواز دسترسی خواهید داشت.

موتور آنلاین جستجوی طلا و جواهر زیواز عرضه کننده انواع گردنبند شامل سینه ریز ، گردنبند طلای رولباسی ، انواع زنجیر ، آویز های بدون زنجیر و چوکر میباشد و میتوانید مدل ها و طرح های متنوعی را یک محیط آنلاین با امنیت بالا تجربه نمائید.

مشاوران و پشتیبانان زیواز در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. برای اطلاع از سایر مغازه های طرف قرارداد با زیواز با مجوز از اتحادیه طلا و جواهر با ما در تماس باشید.