مجتمع الماس کریم خان

بزرگترین پاساژ طلا و جواهر در خاور میانه

مجتمع الماس کریم خان

بزرگترین پاساژ طلا و جواهر در خاورمیانه

امنیتی ترین نقطه پایتخت

بالاترین امنیت در میان تمامی مراکز خرید

امنیتی ترین نقطه پایتخت

بالاترین امنیت در میان تمامی مراکز خرید

کانون طراحی طلا و جواهر

حمایت و پشتیبانی از هنرمندان و طراحان طلا و جواهر

کانون سازندگان طلا و جواهر

محل استقرار کارگاه های پیشرفته و ماشن آلات ساخت

پلتفرم شتابدهی الماس

نخستین مرکز نوآوری تخصصی طلا و جواهر

مجتمع تجاری آنلاین الماس

خدمات آنلاین تمامی واحد های تجاری مستقر در الماس کریم خان

مجتمع تجاری الماس کریمخان

بزرگترین مرکز تجاری طلا و جواهر در محله ولیعصر تهران و خیابان کریمخان زند واقع شده است. به علت موقعیت مکانی مناسب به مرکز شهد و در عین حال نزدیکی به بزرگراه هایی مانند مدرس دارای دسترسی آسانی به تمام نقاط تهران میباشد.

پلتفرم شتاب دهی الماس

مرکز شتابدهی با ارائه تمامی خدمات موردنیاز برای رشد تیم‌های استارتاپی شامل آموزش‌های مدون کارآفرینی، چالش‌های هفتگی، منتورینگ، منابع تکمیلی، جذب سرمایه و سایر امکانات به صورت کاملا مجازی، در کنار تیم‌ها استارت آپی میباشد.
هدف شتابدهی مجتمع تجاری الماس ارتقای سطح دانش فنی تیم های استارت آپی و افزایش رونق کسب و کار برای کارآفرینان حوزه طلا و جواهر میباشد.

مرکز نوآوری طلا و جواهر الماس کریم خان

مجتمع تجاری و اداری الماس کریم خان به عنوان نخستین مرکز نوآوری طلا و جواهر با همکاری و حمایت نهاد معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری زیر ساخت های لازم برای توسعه و رشد تکنولوژی صنعت طلا و جواهر را فراهم نموده است و با رویکرد ارتقای دانش در حوزه های مختلف صنعت  طلا و جواهر و تمرکز روی صادرات گام موثری در این حوزه برداشته است.

کانون طراحان طلا و جواهر

مرکز تجاری و اداری الماس کریم خان با حمایت های مادی و معنوی تیم های استارت اپی و همچنین هنرمندان و طراحان طلا و جواهر از طریق ایجاد زیرساخت لازم و ایجاد تمهیدات مورد نیاز توانسته است به عنوان محلی  برای استقرار تیم های طراحی طلا و جواهر با رویکرد هایی مانند شرکت در مسابقات طراحی بین المللی مورد توجه طراحان قرار گیرد و امید است با هدف صادرات زیورآلات ایرانی مبتنی بر طراحی فاخر بتوان گامی موثر در این حوزه برداشت. اقدام برای ثبت کانون طراحان طلا و جواهر از جمله اقدامات این حوزه بوده است.

نمایشگاه های بین المللی  طلا و جواهر

با توجه به زیر ساخت بینظیر مجتمع تجاری و اداری الماس کریم خان در حوزه طلا و جواهر این مجموعه با برگزاری نمایشگاه های عمومی و تخصصی طلا و جواهر برای مخاطبان و عامه مردم و همچنین کلیه اهالی صنف طلا و جواهر از سازندگان و طراحان توانسته است به محلی برای برگذاری نمایشگاه های بین المللی صنعت طلا و جواهر در آینده مبدل گردد.

کانون  سازندگان الماس

استقرار کارگاه ها و کارخانه های تولید و ساخت طلا و جواهر  اعم از کارگاه های ساخت با تکیه بر هنر دست سازندگان و تولید کنندگان طلا و جواهر متمرکز روی تکنولوژی دستگاه های روز دنیا جهت ساخت انواع زیورآلات در مجتمع الماس کریم خان باعث گردیده تا تاسیس و پیدایش کانون سازندگان طلا و جواهر در این مجتمع پی ریزی گردد تا محلی باشد برای تعامل سازنده و ارتقای سطح دانش و هنر در این صنعت ساخت زیورآلات ایرانی که یقینا جزو سنگ بناهای صادرات میباشد.

انجمن صادر کنندگان طلا و جواهر

انتقال دفتر مرکزی انجمن تخصصی صادر کنندگان طلا و جواهر به مجتمع تجاری و اداری الماس کریم خان با هدف ایجاد ارتباطات بین المللی در کشور های گوناگون شامل کشورهای همسایه مانند ترکیه و امارات متحده عربی و همچنین با تمرکز روی اروپای غربی مانند اسپانیا ، آلمان ، ایتالیا و انگلستان با هدف گسنرش روابط تجاری در خصوص صادرات زیرآلات ایرانی در حوزه طلا و جواهر از جمله اقدامات مرکز نوآوری الماس میباشد.

زیواز موتور جستجوی طلا و جواهر

معرفی تمامی برندهای معتبر و محصولات پر فروش طلا وجواهر در یک پلتفرم برای مخاطبان از ماموریت های متا سرچ زیواز میباشد که در پی یک تفاهم نامه با مدیریت مجتمع الماس کریم خان برای تمامی مراکز تجاری مورد تائید این مجتمع اقدام به راه اندازی سیستم فروش آنلاین از طریق سامانه زی وب  نموده است تا اولین مرکز تجاری جامع آنلاین در ایران لقب گیرد.